شرایط و ضوابط گل فروشی آنلاین گلیزه

خریداری کالا از وب سایت و فعالیت فروشگاه اینترنتی گلیزه در چارچوب قوانین تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

بدلیل سهولت در ثبت سفارشات ، ارسال محصول و یا کنسل کردن سفارش در هنگام ثبت نام باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید که شامل: نام و نام خانوادگی، کد ملی، آدرس و پست الکترونیک می شود .

بدیهی است از آنجا که از اطلاعات وارد شده جهت برقراری ارتباط با مشتریان محترم استفاده خواهد گردید و محصولات خریداری شده به آدرس یا یکی از آدرس های ثبت شده توسط مشتریان ارسال خواهد شد، مسئولیت مغایرت اطلاعات و همچنین عواقب درج اطلاعات ناقص یا نادرست با کاربر بوده و ثبت اطلاعات در وب  سایت گلیزه به منزله پذیرش صحت اطلاعات وارد شده می باشد.

 عضویت در وب سایت و استفاده از اپلیکیشن کاملاَ رایگان بوده و کاربران محترم می بایستی جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده ی احتمالی، در حفظ و نگهداری رمز عبور خود کوشا باشند.

کاربران می توانند در صورت فراموشی رمز عبور، از طریق پست الکترونیکی خود رمز عبور خود را مجدداَ بازیابی نمایند.

در وب سایت گلیزه از کوکی ها (کوکی‌ها چیزی بیشتر از یک فایل متنی که بر روی کامپیوتر یا موبایل شما ذخیره می‌شوند نیستند. این فایل توسط مرورگر خوانده می‌شود و در آن اطلاعاتی در باره‌ی وب‌سایت‌ مانند مشخصات ورود به سایت و تنظیمات سفارشی شده‌ی کاربر ذخیره می‌شود) جهت بهره مندی راحتتر و از گواهینامه SSL (مخفف Secure Socket Layer به معنی «لایه اتصال امن» و مجموعه ای از قوانین جهت برقراری ارتباطات ایمن میان سرویس دهنده و سرویس گیرنده در اینترنت است) برای فراهم‌ کردن محیطی امن جهت ارتباط با وب‌سایت و انجام تراکنش‌ها استفاده می شود.

متن کامل شرایط و ضوابط وبسایت گلیزه